Ciągadła narzędzia służące do ciągnienia

na ciągarkach elementów takich jak pręty, rury oraz druty. Są rodzajem specjalnie ukształtowanej matrycy. Jako firma posiadamy dwa rodzaje okrągłe i profilowe. Ze względu na rodzaj surowca, z którego zostało wykonane konkretne ciągadło, możemy wyróżnić ciągadła z węglika spiekanego którymi złamuje się firma Alwotech oraz ciągadła diamentowe.

Czym jest węglik spiekany?

Węglik spiekany to materiał uzyskiwany w procesie metalurgii proszków, w wyniku prasowania i wiązania z kobaltem uprzednio rozdrobnionych węglików metali, takich jak na przykład wolfram czy tytan. W procesie wykorzystywane są co najmniej dwa metale.

 

to akcesorium produkowane do piaskarek, czyli urządzeń przeznaczonych do czyszczenia uporczywych zabrudzeń, za pomocą sprężonego powietrza oraz piasku. Materiałem powszechnie używanym do produkcji dysz przeznaczonych do piaskowania, są węgliki - krzemu, wolframu i boru.

W zależności od surowca, dysze charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Dysze wytworzone
z węglika boru, charakteryzują się największą wytrzymałością w stosunku do ich średniej ceny.

Nie bez znaczenia jest też waga dyszy - lżejsza pozwala operatorowi na wykonywanie pracy przez dłuższy czas; dysze z węglika krzemu są znacznie lżejsze niż te wykonane z dysz wolframowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI.

Beata Szafran | Księgowa
1tel. 505 307 999
1tel. 32 290 87 83
2biuro@alwotech.com

DZIAŁ HANDLOWY

Marcin Szafran | Technolog
1tel. 513 318 440
2m.szafran@alwotech.com

DZIAŁ HANDLOWY

Jacek Szafran  | Zaopatrzenie
1tel. 512 238 649
2j.szafran@alwotech.com

DZIAŁ PRODUKCJI

Piotr Szafran | Kierownik  ds. Produkcji
1tel. 508 995 102
2p.szafran@alwotech.com